Vélemények (35)
P. Attila
“Laparoszkópos epeműtétet végzett el rajtam Dr. Kolozsi Péter mind a beavatkozást megelőző, mind az azt követő konzultációk és kivizsgálások során professzionális és kedves ellátásban volt részem. Részletes állapotfelmérést követően rövid várakozási idő után Doktor Úr elvégezte a beavatkozást melyről alapos tájékoztatást kaptam és tanácsokkal ellátva térhettem otthonba a műtét másnapján. ”
Dr. Kolozsi Péter
J. Lászlóné
“A férjemet februárban laphoroszkópos kétoldali lágyék sérvvel műtötte meg Dr. Kolozsi Péter. A műtéttel kapcsolatban teljeskörű felvilágosítást, tájékoztatást kaptam. A Doktor Úr maximális szaktudásának köszönhetően a műtét zökkenőmentes volt. A Doktor Úr és az F Medical dolgozói az ott töltött időm alatt mérhetetlenül kedvesek és segítőkészek voltak. Külön szeretném itt is megköszönni Dr. Kolozsi Péternek és az F Medical csapatának! ”
Dr. Kolozsi Péter
L. Roland
“kiváló sebész és ember szívből ajánlom mindenkinek nagyon kedves és figyelmes és nagy szaktudásal rendelkezik nagyon lelkiismeretes segítő kész ajánlani tudom mindenkinek!”
Dr. Kolozsi Péter
“Dr. Kolozsi Péter magas szakmai tudással,alapossággal,segítőkészséggel és jó humorral rendelkező orvos. Szívből tudom ajánlani mindenkinek, aki hozzáértő szakmai kezekbe akarja helyezni az egészségét és gyógyulását. Ezúton is köszönöm lelkiismeretes munkáját!”
“Nagyon korrekt orvos.”
“Dr Kolozsi Péter az orvosom. Száz százalékosan megvagyok elégedve. ( Kedves és őszinte ember,kiváló a szakmájában.) Szűcs Imréné ”
“Maximálisan elégedett vagyok Dr Kolozsi Péter szaktudásával, kedvességével. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!”
“Nagyon lelkiismeretes orvos. Kiváló szakember.”
“A doktor úr teljes mértékben odafigyel a betegére, nagyon kedves, együtt érző. Szakmailag teljes mértékben megbízható, jó tanácsokat ad. ”
“Alapos ,precíz vizsgálat után nagyon részletes ,korrekt diagnózis .Az összes terápiás lehetőség ismertetése. Szakmailag, emberileg a maximumot kaptam.”
“A szoba szépségén, kényelmén különösen meglepődtem, bár az előzőleg tapasztaltak alapján nem kellett volna... Köszönöm a kedves gondoskodást!”
“Мне повезло встретиться с доктором Коложи Петер. Высококвалифицированный врач! Хорошо разъясняет проблему и устранение ее! Желаю процветание клинике!”
“Nagyon elégedett voltam. A doktor hozzáértő és alapos volt. A kollégák nagyon kedvesek voltak. ”
“Köszönöm szépen. ”
“Elégedett voltam. Nem vagyok hozzászokva hogy ilyen kedvesen és érthetően elmagyarázzák a problémát.”
“Dr Kolozsi Péter személyében sikerült szakemberre,szakértőre találnom problémám megoldásához.Mindezek mellett rettenetesen empatikus,türelmes.Köszönöm”
“Tisztelettudó, kedves, gyors, precív, kommunikatív és segítőkész volt a dr.úr. Bárcsak TB által finanszírozott ellátást illetően is így lenne! ”
“Dr. Kolozsi Péter végzett beavatkozást rajtam, immár másodjára. A Doktor Úr rendkívüli szakértelemmel bír, így bárkinek bátran ajánlom.”
“Megbízható , szakmája iránt elkötelezett ,precíz, empatikus, emberi, korrekt szakember.”
“Alapos, körültekintő, kedvesen vizsgál és tájékoztat. Megbízhatóságot és szakértelmet éreztem a kérdéseimre adott válaszokban. Szívesen ajánlom. ”
“A doktor úr rendkívül kedves es nagyon alapos. ”
“Az egyik legkiválóbb szakember!”
“Dr Kolozsi Pétert csak ajánlani tudom. Rendkívüli szakorvos és ember.”
“Nagyon kedvesek voltak velem az Fmedical dolgozói. Kolozsi Doktor is nagyon kedves előzékeny volt velem. ”
“Köszönöm a kedvességet ,gyorsaságot meg voltam elégedve nagyon!!”
“Lágyéksérvvel műtött a Doktor Úr. A vizsgálaton részletes tájékoztatást kaptam, a műtét is zökkenőmentes volt. Korrekt, jó szakember! ”
“A doktor úr végig korrektül tájékoztatott. Megnyugtató, hogy műtét előtt és után is figyelt rám, és tartjuk a kapcsolatot e-mailen és telefonon is.”
“A Doktor Úrnak hatalmas gratuláció! Mind szakmailag, mind emberileg!!”
“Teljesen meg vagyunk elégedve a Kolozsi Péter Doktor Úrral!Ragaszkodunk hozzá, a legjobb döntés volt, hogy Őt választottuk!Mind szakmailag, emberileg!”
“Dr. Kolozsi Péter rendkívül pontos, kiváló szakorvos! Kedves, türelmes és nagyon empatikus! Köszönök mindent! Bokor Réka. ”
“Maximálisan ajánlom Dr. Kolozsi Péter doktor urat proktológia, sebészet terén. Nagyon képzett szakember!”
“Alapos vizsgálat után részletes, teljeskörű tájékoztatást kaptam. Tisztelettudó, kedves, segítőkész szakember. Mindenkinek csak ajánlani tudom. ”
“Nagyon alapos, mindenre kiterjedő vizsgálat, megfelelő szaktudás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.”
“Kiváló orvos. Kedves, mindent elmagyaraz. ”
“Alapos vizsgálat, korrekt tájékoztatás, barátságos légkör.Köszönöm.”