
Kedves Pácienseink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026. május 24–25. között szakrendeléseink és telefonos ügyfélszolgálatunk szünetelnek.
Online időpontfoglaló rendszerünk ez idő alatt is zavartalanul működik.
Használják ki a tavaszi hétvégét a pihenésre, kapcsolódjanak ki, és töltsenek minél több időt a szabadban!
Mindenkinek kellemes hétvégét és feltöltődést kívánunk!
Tisztelettel,
F MEDICAL Magánklinika